English Wat wil je worden? Aanmelden

Nieuws

 • Woensdag 23 april 2014
  Haar presentatie tijdens de Prinsentuin College Topperverkiezing op 22 april ging over haar passie voor dieren, opleiding en haar vrijwilligerswerk. Dit deed Terry Mehciz, 4e-jaars student …
  Lees verder
 • Dinsdag 22 april 2014
  Tijdens onze open dagen in januari deden ze al hun proefexamen, op 22 april was het echt voor het echie. Derdejaars studenten Dierverzorging van niveau 3 en 4 zetten alles op alles om hun zo begeerde …
  Lees verder
 • Dinsdag 15 april 2014
  De Prinsentuin College-Topperverkiezing is dit jaar op dinsdag 22 april. Voorafgaand aan deze verkiezing krijgen alle studenten de gelegenheid op de topper van hun keuze te stemmen. Ze hebben hierbij de keuze uit: …
  Lees verder
 • Woensdag 9 april 2014
  Dinsdag 8 april hadden we een aantal ROC's op bezoek met interesse voor onze aanpak van Ecoschools. Studenten van Natuur Milieu & Ruimte vertelden de bezoekers hoe ze het Prinsentuin College en …
  Lees verder
 • Woensdag 9 april 2014
  Op 9 april is de jaarlijkse voorjaarsconferentie van Voorop in Vergroening. Deze vindt plaats in Klarenbeek, op Veerkracht, een prachtige duurzame locatie. Vier studenten van onze school, opleiding Bloem & …
  Lees verder
 • Maandag 7 april 2014
  Er is heel veel leuk werk in de groene sector. Het is een sector die veel meer mogelijkheden biedt dan iedereen denkt. Met het project ‘Groen in Goede banen’ wil het groene onderwijs wijzen op de vele …
  Lees verder
 • Maandag 31 maart 2014
  Vorige week maandag, dinsdag en woensdag zijn de klassen 3Dc en 3Vc samen met Coen van Hees en Carolien Bierens door oost en noord Nederland getrokken.  De ronde begon bij een kamelenmelkerij in het kader van …
  Lees verder
 • Maandag 17 maart 2014
  het kader van duurzaamheid gaf docent Roy Westerbeek de opdracht Zwerfvuil aan studenten Tuin, Park & Landschap, klas 2, niveau 4. Doel van deze opdracht is erachter te komen waar en waarom men …
  Lees verder
 • Maandag 17 maart 2014
  44 derdejaars studenten paraveterinair en dierverzorging bezochten van 8 tot en met 12 maart 2014 Engeland. Na de excursie spraken we Ans Kolen, docent Dierverzorging. "We hadden een druk, gevarieerd programma. Zo …
  Lees verder
 • Woensdag 12 maart 2014
  Alle Nederlandse Agrarische Onderwijs Centra, waaronder zowel Prinsentuin van Cooth als Prinsentuin College, werken binnen het project Voorop in de Vergroening aan de gezamenlijke missie ‘De groene wereld begint …
  Lees verder
 • Dinsdag 11 maart 2014
  Op donderdag 27 februari heeft John de Vos van RSP (organisatiebureau van onder andere Outdoor Brabant) een presentatie verzorgd voor de Paardenhouderij-studenten die in september 2014 een bijdrage gaan leveren in de …
  Lees verder
 • Maandag 10 maart 2014
  Op de foto staan de tien nieuwe koetsiers van het Prinsentuin College. Het zijn de studenten van klas 3Vj. Ze zijn medio februari allemaal geslaagd voor het koetsiersbewijs. Het koetsiersbewijs is een diploma dat …
  Lees verder
 • Donderdag 27 februari 2014
  "Jarenlang was het onderhoud aan de groenstrook tussen de Pastoor Huijbersstraat en het Kanaalpad in Waspik minimaal. Bomen en struiken overwoekerden geleidelijk een mooi stukje Waspik. Leerlingen van het Prinsentuin …
  Lees verder
 • Donderdag 27 februari 2014
  Op 27 en 28 februari is op het Cingel College de internationale conferentie XarxaFP. Tijdens deze conferentie krijgen aanwezigen, waaronder ook Bredase mbo-scholen, de mogelijkheid zich te presenteren voor …
  Lees verder
 • Donderdag 20 februari 2014
  Van 20 tot en met 23 februari is het TuinIdee in de Brabanthallen in Den Bosch. Het Prinsentuin College laat zich hierbij van één van zijn goede kanten zien. Tien studenten van klas 3VE, Bloem & …
  Lees verder
 • Dinsdag 18 februari 2014
  We schreven al eerder over het proefexamen 'evenementen organiseren' dat studenten van Dierverzorging/-paraveterinair dit jaar tijdens de open dagen in januari deden. Aan die open dagen gingen voor de studenten heel …
  Lees verder
 • Donderdag 6 februari 2014
  Deze week is een begin gemaakt aan het leggen van de groene daken op ons schoolgebouw. Zo'n zes groene dakdekkers zijn bezig met het leggen van de sedummatten. Op de hoogste delen van het dak komt geen groene bedekking, …
  Lees verder
 • Maandag 3 februari 2014
  Voorop in de Vergroening stelde vorig jaar geld beschikbaar voor ontwikkeling van promotiemateriaal. Citaverde maakte hiervan deze animatie, die door alle groene scholen mag worden gebruikt. Wij dus ook. Doe er  je …
  Lees verder
 • Maandag 27 januari 2014
  Docent, Maarten van der Putten, trof onderstaand berichtje in zijn mailbox. Een mooi compliment voor het Prinsentuin College, maar in het bijzonder voor het team Tuin, Park & Landschap. Het is al bijna een half …
  Lees verder
 • Maandag 27 januari 2014
  Aan het begin van dit schooljaar is op onze school het zogenaamde competentiegericht leren ingevoerd. Nog even als pilot in de klassen 3Dh en 3De, maar wel met de bedoeling het zo snel mogelijk college-breed neer te …
  Lees verder
 • Dinsdag 21 januari 2014
  Op 7 januari, tijdens de pauze, werd de overeenkomst met Ecoschools ondertekend. Dit gebeurde door directeur Van de Wal en studenten uit 3Vl, van Natuur, Milieu & Ruimte. Die studenten vormen ook de werkgroep die …
  Lees verder
 • Dinsdag 21 januari 2014
  De onderlinge behendigheidswedstrijd tijdens de open dag van onze school was weer een groot succes dankzij de inzet van onze geweldige studenten en hun honden.  De eerste plaats ging naar Vera …
  Lees verder
 • Maandag 20 januari 2014
  We kunnen met z'n allen terugkijken op prima open dagen. Zowel vrijdag als zaterdag werden de open dagen erg goed bezocht. Maar nog mooier, veel bezoekers toonden zich na afloop van het bezoek enthousiast over onze …
  Lees verder
 • Woensdag 15 januari 2014
  Nieuws is het niet. In tegendeel. Want Jan en Ad werken al een aantal jaren voor de afdeling Dierverzorging van onze school. Toch zullen er niet veel collega's …
  Lees verder
 • Woensdag 15 januari 2014
  Binnen onze school wordt momenteel een cultuuronderzoek uitgevoerd. Dit wordt gedaan door Marjan van de Well van Qwesties. Van 14 tot en 19 januari houdt ze aan de hand van stellingen panelgesprekken met studenten en …
  Lees verder
 • Dinsdag 14 januari 2014
  17 en 18 januari zijn onze Open Dagen. Het Prinsentuin College doet al sinds jaar en dag haar best om van deze dagen iets bijzonders te maken. Bezoekers moeten kunnen zien, horen, voelen en ruiken wat deze school voor …
  Lees verder
 • Dinsdag 7 januari 2014
  Content Competent gaat de komende jaren een grote rol op onze school spelen. Zowel voor docenten als studenten. Omdat implementatie van Content Competent van veel mensen veel energie vraagt, vond kartrekker Ardie Honk, …
  Lees verder
 • Dinsdag 7 januari 2014
  Dinsdag 7 januari om 12.30 uur nam het Prinsentuin College de aftrap op weg naar haar certificering tot Eco-School. In het bijzijn van studenten en docenten tekenden directeur, Rein van de Wal en de werkgroep, bestaande …
  Lees verder
 • Maandag 2 december 2013
  Het B-deel van ons schoolgebouw wordt voorzien van een nieuw dak. Eerst wordt een flinke hoeveelheid nieuw dakbedekkingsmateriaal aangebracht. Daarna volgen honderd zonnepanelen om energie te sparen. De hellende daken …
  Lees verder
 • Donderdag 14 november 2013
  Op vrijdag 17 januari en zaterdag 18 januari aanstaande kun je onze school komen bekijken. Of eigenlijk kun je veel meer: vragen stellen aan zowel docenten als studenten; voorlichtingsrondes …
  Lees verder
 • Donderdag 14 november 2013
  Vanaf vandaag hebben we een nieuwe website. We laten hierbij de goede zaken in stand en verbeteren de minder goede aspecten. We hopen met onze nieuwe site onze toegankelijkheid te verbeteren. Daarnaast vind je veel …
  Lees verder
Adressen
Hoofdvestiging
Frankenthalerstraat 13
4816 KA Breda
Postbus 6956
4802 HZ Breda
T 076 572 39 39
E prinsentuincollege@rocwb.nl
I www.prinsentuincollege.nl
Vestiging Andel
Buitenlaan 2
4281 NX Andel
T 0183 44 74 74
Vestiging Halsteren
Steenspil 46
4661 TZ Halsteren
T 0164 68 21 61
Nieuws
Prinsentuin Prinsentuin College Twitter Prinsentuin College Youtube